Náš tým

Naši trenéři

TOMÁŠ PLÁŠEK

Specializace: CORE, DNS, zdravotní a fyzio cvičení, kondiční a silové tréninky, příprava sportovců

Narodil jsem se 25.03.1994 ve Zlíně. Bydlím v Rokytnici u Slavičína. O sobě bych řekl, že miluji sport a vše kolem něj. Přes fotbal jsem se dostal k cyklistice a několik let závodil především na české scéně.

 

Kariéru jsem začínal v MTB Ondřejník (Kunčice pod Ondřejníkem), pak v týmu Alltraining-Lawi race team (Praha) a poslední působení bylo v týmu MTBS.cz race team (Praha). Po dobu celé cyklistické kariéry jsem se učil trénovat své tělo na maratony po všech stránkách. Velkou zásluhu, co se týče tréninku a poznávání svého těla, má můj bývalý trenér Vojta Beran a týmová fyzioterapeutka Terezka Beranová. Jednou ze složek tréninkové přípravy bylo posilování, které mě neskutečně baví.

 

Po ukončení závodní kariéry jsem si udělal licenci na instruktora kondičního posilování u paní Blahušové (Wellness) v Praze. Paní Blahušová mi ještě více rozšířila obzory v oblasti posilování a odbornost jsem si ještě zdokonalil a stále zdokonaluji ve školícím centru IQ Pohyb, 3DFA a Kinesis pohybové studium Zlín a další.

 

Mým cílem je rozšiřovat kvalitní a moderní cvičení na Valašsku a předávat zkušenosti v kondiční oblasti.