Náš tým

Naši trenéři

Markéta Marcaníková (markytka)

Specializace: silové a kondiční tréninky, CORE, DNS


Narodila jsem se 31.10.1989. Už od malička bylo jasné, že sport bude v mém životě hrát zásadní roli. Na ZŠ ve Štítné jsem se zúčastnila každý školní rok závodů od atletiky, přes běh, až po volejbal. Ve 14 letech jsem začala chodit do posilovny a věnovala jsem se tanečnímu kroužku Street dance (který jsem po čase vedla). Nezůstala jsem jenom u tohohle.


Zapojila jsem běh, plavání, kolo a chvíli jsem zkoušela i box. V roce 2018 jsem objevila CROSSFIT – komplexní funkční cvičení. 


S přibývajícím věkem jsem se začala více zajímat o zdravější cvičení. V roce 2022 mě oslovil Tom (zakladatel FIT&CORE), zda bych se přidala do týmu. Chvíli jsem váhala, jak to budu časově zvládat, ale nakonec jsem to vzala a bylo to nejlepší rozhodnutí. Trenérství mám jako druhou práci. Hlavní náplň mé práce je na pozici bankovního poradce. 


Kromě cvičení se věnuji turistice, horolezectví, boulderingu, trailovému/endurovému ježdění na kole. Mám ráda adrenalin a nové výzvy.


Chci, aby všichni naši klienti byli ti, o kterých se říká, že umí cvičit a užívají si to v gymu stejně jako my trenéři: ,,sice to bolí, ale děláme to srdcem.”