náš tým

Naši trenéři

trenérský tým

Aneta OVesná

Speciality: CORE, kondiční, silové fyzio-fitness tréninky

Už od malička jsem naprostý milovník pohybu a jakéhokoliv sportu. Jedním z nejoblíbenějších byl pro mě vždycky volejbal, který mě provází až do dneška, bohužel už jen rekreačně. Během dětství jsem se díky rodičům dostala k lyžování a snowboardu, čemuž jsem se pro zábavu věnovala i jako instruktorka dětí. 

V průběhu let jsem si velmi zamilovala hory, běhání ale největší láskou se stalo posilování. Od té doby se cvičení věnuji naplno, dnes už tomu bude více než 8 let. Jelikož mě pohyb a lidské tělo fascinovalo, začala jsem vše víc a víc studovat od techniky cviků, přes různé metody tréninků, tak abych tomu lépe rozuměla. 

Díky Tomovi, se kterým jsem měla možnost trénovat, jsem se poprvé setkala s CORE cvičením. V tomto cvičení jsem našla velký smysl ne jen při posilování, ale hlavně v běžném životě. 

Po studiu na vysoké škole jsem se rozhodla jít do toho naplno a udělala jsem si trenérskou licenci ve 3D Fitness Akademii. A tam to tak nějak všechno začalo. 

Dnes jsem součástí skvělého týmu Fit&Core, jehož cílem je pomáhat lidem, učit je zdravému pohybu a vést je k naplnění jejich cílů. 

Vždycky bylo mým snem dělat práci, která má smysl,  díky které budu moct pomáhat lidem a doslova měnit jejich životní styl. A přesně tato práce můj sen naprosto splnila a jsem za to nesmírně vděčná.  


Other Trainers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Get Appointment

If you need of a Personal Trainer, Fitness Instructor advice, or a healthy living product review, please feel free to contact us